• UA
  • EN
  • RU
Забронювати
Чи знаєте ви, що таке бішофіт

Бішофіт – це природний мінерал, з високим вмістом магнію і калію – життєво важливих елементів для підтримки всіх функцій організму.

За своєю біологічною природою він дуже близький до складу клітин нашого тіла, тому мінерали, що містяться в ньому, легко засвоюються організмом.

Вперше в історії цілющі властивості бішофіту виявив німецький геолог і хімік Карл Оксеніус в 1877 році, і цей мінерал одразу ж набув широкого поширення в медичних колах.

Бішофіт надає ряд позитивних ефектів на організм: омолоджуючий, знеболюючий, седативний, протизапальний, антитромботичний, імуностимулюючий та багато інших. Саме тому бішофітотерапія застосовується при лікуванні і профілактиці таких недуг, як:

– захворювання опорно-рухового апарату (деформуючий артроз, ревматоїдний артрит, радикуліт, люмбалгія і т.д);

– проблеми шлунково-кишкового тракту;

– серцево-судинні захворювання;

– дерматологічні проблеми;

– зниження імунітету, загальна фізична і розумова втома;

– патології периферичної нервової системи;

– нервово-м’язові розлади;

– гінекологічні захворювання;

– косметологічні проблеми.

 

Розсіл бішофіту зазвичай застосовують у вигляді компресів, прогрівань з озокеритом, аплікацій, розчину для лікувальних ванн в гідротерапії, а також фізіопроцедур. Компреси бішофіту допомагають позбутися від болю в суглобах і поперековому відділі, контрастні ванночки для обличчя підтягнутий овал і позбавлять від зморшок, полоскання розчином бішофіту лікує гайморит, пародонтит, риніт, стоматит, гінгівіт і хронічний тонзиліт, а бішофітові ванни позбавляють від целюліту, шкірних захворювань і проблем, пов’язаних з гінекологією.

На закінчення хочемо сказати, що лікування бішофітом – це доступний, безболісний, відносно недорогий метод оздоровлення, яким нас обдарувала сама природа і цілющі властивості якого ви можете відчути на собі, прийнявши бішофітно-перлинну ванну в нашому SPA-центрі всього за 120 грн!

 

Чекаємо в гості!


Рекомендовані статті:
15 March, 2021
“Готель з басейном”
15 March, 2021
Проведення весілля
15 March, 2021
Проведення банкетів