• UA
 • EN
 • RU
Забронювати
Курорт Аквадар відновлює свою роботу з посиленими заходами безпеки!

Якщо у вас виникли додаткові питання або вам необхідно забронювати номер, ви можете звернутися до відділу бронювання по телефону: +38 (099) 753 2000

clock
Заїзд: 14:00
(Можливий ранній заїзд)
Виїзд: 12:00
(Можливий пізній виїзд)
ring
Вартість номера включає сніданок в ресторані готелю
no smoking
В приміщенні готелів забороняється куріння тютюнових виробів

У вартість номера входить:

У вартість номера входить: проживання, харчування згідно обраного тарифу (сніданок або сніданок, обід та вечеря по системі «шведський стіл»), відвідування комплексу саун, басейну і бочки Офуро, Wi-Fi, парковка. З 06 березня 2020 р. рішенням місцевої ради встановлено ставку туристичного збору у розмірі 0,5% – для резидентів (внутрішній туризм) та 2,5% – для нерезидентів (в’їзний туризм) від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року для однієї особи за кожну добу тимчасового розміщення в готелі.

Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця. Вартість розміщення дітей старше 5 років і дорослих на додатковому місці в номері – 750 грн зі сніданком та 950 грн повний пансіон.


Проживання з тваринами:
 1. До тварин, з якими допускається проживання в усіх готелях мережі Hotel Group, відносяться тільки не великі собаки не бійцівських порід. Готель залишає за собою право відмовити в поселенні Гостя з твариною.
 2. Проживання тварини в готелі дозволяється в кількості не більше двох в одному номері. Вартість проживання кожної тварини становить 50% від вартості 1 доби одномісного проживання (незалежно від терміну проживання Гостя)
 3. Гості, які прибули на відпочинок в готель з тваринами, повинні мати паспорт тварини та довідку від ветеринарного лікаря з відміткою про всі щеплення, які робилися тварині.
 4. Розміщення з тваринами можливе за попередньої угоди керівника Комплексу та лише у корпусах №1, №3 (окремих номерах). Розміщення з тваринами у корпусі №2 забороняється! Розміщення з іншими тваринами забороняється!

Туристичний збір:
 1. Туристичний збір – це місцевий збір, кошти від якого зараховуються до місцевого бюджету.Платники збору:Платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, на якій діє рішення сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади, що створена згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, про встановлення туристичного збору, та тимчасово розміщуються у місцях проживання (ночівлі), визначених підпунктом 268.5.1 пункту 268.5 статті 258 Податкового кодексу України.
 2.  Резидент це  (Посилання)
 3.  Нерезидент це (Посилання)
 4. Туристичний збір не включений у вартість номера і оплачується окремо, крім груп осіб, які звільняються від його сплати.
 5. Обов’язковою умовою для звільнення від оплати туристичного збору є наявність наказу на відрядження у гостя при заїзді і / або надання його сканкопії при бронюванні. Для того, щоб туристичний збір не був включений в рахунок при бронюванні за безготівковим розрахунком, необхідно, щоб разом із заявкою на бронювання була направлена до відділу бронювання сканкопія наказу на відрядження. В іншому випадку, туристичний збір буде включений в рахунок.

Групи осіб, які звільняються від сплати туристичного збору:

 • Особи з інвалідністю, діти з інвалідністю, які мають при собі відповідні документи та особи, які їх супроводжують (не більше одного супроводжуючого для осіб з інвалідністю I групи або дітей з інвалідністю).
 • Резиденти України, які прибули у відрядження(які матимуть з собою наказ від керівника підприємства про направлення співробітника у відрядження з вказаним пунктом, назва підприємства, куди саме співробітник відправлений, термін і мета відрядження).
 • Ветерани війни, які мають при собі відповідне посвідчення (в тому числі учасники АТО).
 • Учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які мають при собі відповідне посвідчення.
 • Особи, які прибули за путівками (курсівками) в санаторії та пансіонати, які мають при собі путівку.
 • Діти віком до 18 років.
 • Особи, які постійно проживають, у тому числі на умовах договорів найму, у селі, селищі або місті, радами яких встановлено такий збір.
 • Взяті на облік як внутрішньо переміщені особи відповідно до Закону України від 20 жовтня 2014 року № 1706-VII «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», які тимчасово розміщуються у місцях проживання (ночівлі), визначених п.п. 268.5.1 п. 268.5 ст. 268 Податкового кодексу, а інформація про адресу таких місць зазначена в довідці про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи як адреса фактичного місця їх проживання/перебування.” Стаття 268. Туристичний збір

Умови розміщення:
 1. Номер буде готовий до Вашого прибуття в день заїзду починаючи з 14:00.
 2. Розрахунковий час: 12:00 година дати виїзду.
 3. Оплата стягується за добу проживання згідно розрахункового часу.
 4. При проживанні менше доби, оплата здійснюється за повну розрахункову добу відповідно до встановленого часу поселення і розрахункової години.
 5. Вартість номера наведена з урахуванням податків за винятком туристичного збору.
 6. У вартість номера входить харчування, згідно обраного тарифу в ресторані готелю.
 7. Номер в готелі надається гостю при пред’явлені ним паспорта або іншого документа, що посвідчує особу (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний або службовий паспорт, посвідчення члена екіпажу, посвідчення особи моряка, посвідка на  проживання особи, яка мешкає в Україні, але не є громадянином України, національний паспорт іноземця чи документ, що його замінює та віза на право перебування в Україні, свідоцтво про народження неповнолітніх, які не досягли 16 років, посвідчення водія, для військових — особове посвідчення або військовий квиток, посвідчення, яке видане за місцем роботи споживача, та ін.), а також заповненої і підписаної реєстраційної карти гостя для всіх гостей, які будуть проживати в готелі (включаючи дітей).
 8. У випадку документально підтвердженої інформації що Гість захворів Covid-19 чи іншим гострим інфекційним захворюванням, готель має право в односторонньому порядку розірвати з Гостем Договір про надання готельних послуг та виселити Гостя.Шановні гості! З метою профілактики нерозповсюдження вірусної інфекції COVID-19, наполегливо просимо Вас дотримуватися правил поведінки в готелі згідно санітарно-гігієнічних рекомендацій. Детальніше:  COVID Free

Відміна бронювання:
 1. У разі відмови від бронювання більш ніж за 7 діб до прибуття в готель, скасування бронювання безкоштовне.
 2. У разі відмови від бронювання менш ніж за 7 діб до прибуття в готель або у випадку, якщо Ви не заїжджаєте у готель — штраф у розмірі 100% вартості проживання.
 3. У випадку ануляції залишку замовлення під час проживання (виїзду до запланованої дати) – Ви оплачуєте Керуючій компанії штраф у розмірі 100% вартості 1 (однієї) розрахункової доби.
 4. Ви можете відмінити бронювання надіславши запит на електронну  пошту reception@aquadar.com

Додаткова плата:
 1. Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця. За розміщення дітей старше 5 років і дорослих на додатковому місці в номері та за надання дітям до 5 років додаткового місця в номері стягується плата згідно з прейскурантом готелю. Вартість можна дізнатися, звернувшись в готель або в центральний відділ бронювання, а так само через модуль бронювання на сайті aquadar.com
 2. Гість має право запрошувати відвідувачів в свій номер з 07:00 до 23:00. У разі, якщо відвідувач залишився в номері після 23:00, гостю необхідно доплатити різницю між двомісним і одномісним проживанням у випадку, якщо Гість сплачував тільки за одномісне проживання. Якщо в номері вже було зареєстровані двоє Гостей, за розміщення дорослих на додатковому місці в номері стягується плата згідно з прейскурантом Готелю. Для поселення в номер відвідувач повинен надати документ, який засвідчує особу.
 3. Гість зобов’язаний відшкодувати збитки Готелю у випадку втрати або пошкодження майна Готелю, а також відповідає за порушення, заподіяні запрошеними ним особами (відвідувачами). Розмір збитку визначається адміністрацією Готелю, згідно Паспорту номеру.

В готелі забороняється:
 1. Виносити з ресторану посуд, столові прилади, продукти харчування і напої.
 2. Приносити і зберігати в готелі (номері) речовини, матеріали і предмети, небезпечні для життя людей.
 3. Заборонено вживати принесені з собою алкогольні напої, за виключенням сплачених за тарифом cork fee (корковий збір).
 4. Залишати в номері сторонніх осіб (особи, що не заповнювали і не підписували реєстраційну карту гостя), а також передавати їм ключі від номера.
 5. Користуватися електронагрівальними приладами, що не входять в комплектацію номера.
 6. Використовувати обладнання готелю і номера не за призначенням.
 7. Порушувати спокій проживаючих гостей після після 22:00 і до 8:00.
 8. Приносити і зберігати на території готелю вогнепальні, газові, пневматичні та інші види зброї, спеціальні засоби, бойові припаси, пристрої та патрони для них.У випадку наявності у Гостя зброї, спеціальних засобів, бойових припасів та патронів до них, готель має право відмовити у поселенні.
 9. На територію готелю речі просимо вносити власноруч. Заїзд транспорту категорично заборонено.
 10. Під час воєнного стану діють тимчасові обмеження на відвідування території лісництва, прогулянки в глиб лісу заборонені.
 11. На території комплексу Аквадар суворо заборонено розводити багаття. Біля ресторану Chalet є оснащена зона для барбекю і відкритого багаття, яке розводять співробітники готелю.

У нас не курять:
 1. Куріння тютюнових виробів, електронних сигарет і кальянів в номерах та на території всього готелю (коридори, холи, ресторан, тощо) не дозволяється . У приміщенні готелів Hotel Group дозволяється курити виключно в спеціально відведеному місці.
 2. За куріння у заборонених місцях, Гість зобов’язується сплатити штраф у розмірі 50% від вартості номера за добу за кожне порушення.

Ранній заїзд / Пізній виїзд:
 1. Ранній заїзд з 00:00 до 06:00 оплачується додатково в розмірі 100% вартості доби проживання в номері (сніданок входить у вартість).
 2. Ранній заїзд з 06:00 до 14:00 — 50% від вартості доби проживання в номері (сніданок входить у вартість).
 3. Пізній виїзд після 13:00 і до 23:00 оплачується додатково в розмірі 10% від вартості доби проживання за годину.

Умови оплати:
 1. Ви можете сплатити готівкою, кредитною картою або зробити предавторизацію Вашої кредитної карти.
 2. Приватне бронювання зроблене на сайті спочатку має статус негарантованого. Готель залишає за собою право анулювати  негарантоване бронювання у випадку несвоєчасної оплати.
 3. При бронюванні більше ніж за 96 годин до заїзду, вам необхідно оплатити своє замовлення протягом 72 годин.
 4. При бронюванні від 48 до 96 годин до заїзду вам необхідно оплатити своє замовлення протягом 24 годин.
 5. При бронюванні від 24 до 48 годин до заїзду вам необхідно оплатити своє замовлення протягом 12 годин.
 6. При бронюванні за 24 години до заїзду вам необхідно оплатити своє замовлення протягом 2 годин.
 7. У разі порушення вищевказаних термінів, ваше бронювання підлягає ануляції в автоматичному режимі.
 8. У разі, якщо Ви не заїжджаєте в готель чи відмовляєтеся від бронювання менш ніж за 7 діб до прибуття в готель, сума передоплати не повертається.
 9. Підтверджуючи бронювання номера в готелі, гість погоджується з вищезазначеними умовами, в тому числі з порядком ануляції замовлення та правил, що діють в разі незаїзду.
 10. Ціни вказані в гривнях. Оплата за проживання здійснюється в гривнях. Ми приймаємо оплату готівкою, банківським переказом або банківськими картами міжнародних платіжних систем: Visa, Master Card, American express та ін.
 11. Для підтвердження бронювання на період проживання 1-2 ночі необхідно внести передоплату у розмірі 100% вартості проживання, більше 2 ночей – передплата за 2 ночі проживання, протягом 3 днів.