• UA
  • EN
  • RU
Забронювати
Чи знаєте ви, що таке лімфодренажний масаж

Масаж – це спосіб лікування і попередження різних хвороб.

У світі є безліч його видів, але сьогодні розповімо вам більше про лімфодренажний.

Про нього дізналися в середині 20 століття, а винахідником став француз – Паскаль Кош. Цікаво, що початковою ідеєю доктора з приводу цього масажу була боротьба з набряками, які виникають у пацієнтів. Потім виявили нові використання такого масажу, наприклад, в косметології, при венозній недостатності і як хороший спосіб позбутися від зайвої ваги.

Важливо сказати, що це один з найбезпечніших і найрезультативніших видів масажу. Він діє на лімфу та лімфатичні вузли, а це складова організму людини, яка проводить такі речовини в тілі, як воду, амінокислоти, мінерали.

Сама по собі процедура представляє техніку, коли спеціаліст легкими, повільними витискаючими рухами виганяє вологу з жирів організму людини, що сприяє прогріванню лімфи і додаванню шкірі здорового вигляду. Лімфодренажний масаж може бути, як тіла, так і обличчя. Тому якщо ви хочете позбавитися від зайвої ваги і целюліту, змінити форму тіла, вилікувати варикоз, поліпшити свій психоемоційний стан, впоратися з набряками і вагою в ногах, забути, що таке зморшки і синці під очима – це найкращий спосіб подбати про себе.

Запрошуємо на відпочинок!


 

Звертайтеся до нас за телефоном або електронною поштою:
Телефон: +38 (097) 753 2000
Пошта: reception@aquadar.com
Ліцензія МОЗ України серія АГ №598558 от 19.04.2012 г.