• UA
 • EN
 • RU
Забронювати
Відпочинок на вихідні

Кращий сімейний відпочинок з користю для здоров’я

Багато сімей, вирушаючи на відпочинок з дитиною в вихідний день, хочуть не тільки чудово відпочити, насолодитися красою природи, але і отримати максимум користі, тому вибирають бази з басейнами, СПА і широким спектром розваг для дітей і дорослих.

Ви можете на вихідний день забронювати номер в готелі заміського комплексу Аквадар – кращий в Україні санаторій, і відправитися в захоплюючий тур по Черкаським пам’яток, що знаходяться на території лісництва або насолодитися відпочинком на базі.

Гості можуть вибрати комфортабельний номер з урахуванням індивідуальних потреб – оснащення кімнат, їх площа і вартість відрізняються. В ціну проживання входить харчування – прибирання, розкішний шведський стіл зі смачною, корисною їжею, стоянка для вашого авто, комплекс саун, басейни, спортивні майданчики, тренажерний зал, ігрова кімната для дітей та інші блага.

Чому варто вибрати заміський комплекс з басейном, якщо їдете на відпочинок з дитиною?

Плавання – унікальний вид фізичної активності, який дуже корисний як дорослим, так і дітям. Подібне заняття не тільки дозволяє зміцнити м’язовий корсет, що особливо важливо для дітей і підлітків. Діти знаходиться в періоді активного росту, розвитку і міцні м’язи дозволяють сформувати правильну поставу, яка буде підтримувати хребет у природному положенні. Це істотно знизить ймовірність розвитку сколіозу. Також плавання благотворно плавання впливає на:

 • стан серця і судин – завдяки особливостям розташування тіла під час виконання аеробних вправ навантаження на серце знижується, що сприяє зниженню тиску, зниження пульсу на 10-15 ударів;
 • емоційний стан – аеробне навантаження дозволяє підбадьоритися тим, хто перебуває в млявому стані і навпаки – гіперактивний, дратівливий, тривожний людина зможе розслабитися.

Таким чином, плавання показано гіпертонікам, людям з неправильною поставою, а також тим, хто страждає тривожністю, безсонням, хронічної, втоми.

Позитивний вплив СПА на моральний і фізичний стан

У комплекс СПА-процедур входить масаж, обгортання, скраб і інші – можна замовити одну послугу або кілька. Процедури роблять позитивний вплив на:

 • кровоносну і лімфатичну системи, що забезпечує повноцінне насичення всіх клітин організму киснем, корисними речовинами, запобігає появі набряклості;
 • стан шкіри і організму в цілому – надає детокс-ефект, а саме – виводить з організму шлаки і токсини, сприяє омолодженню, повертає тонус і еластичність дермі, робить її колір більш
 • рівним, запускає природний процес регенерації клітин;
  імунну систему – підвищує опірність організму вірусам та інфекціям;
  настрій – покращує емоційний, психологічний стан що особливо актуально для людей, які регулярно піддаються стресу і відчувають хронічну втому.

У СПА-готелі Аквадар всі процедури здійснюються досвідченими професіоналами у відповідній обстановці при наявності всього необхідного обладнання. Ви зможете повноцінно розслабитися і отримати весь спектр позитивного впливу СПА на ваш організм і душевний стан. Немає нічого кращого вихідного дня, проведеного з сім’єю в мальовничому місці. Саме тому багато сімей воліють проводити вихідні, відпустку на екологічно-чистої базі відпочинку Аквадар, де дорослим і зовсім юним гостям забезпечено доступ до широкого спектру послуг, розваг. Забронювати тури, відпочинок з дітьми на вихідних в санаторії Аквадар (Україна) можна на сайті, вибравши відповідні дні.


 

Звертайтеся до нас за телефоном або електронною поштою:
Телефон: +38 (097) 753 2000
Пошта: reception@aquadar.com
Ліцензія МОЗ України серія АГ №598558 от 19.04.2012 г.