• UA
 • EN
 • RU
Забронювати
Як працює моделюючий масаж обличчя та його актуальність

Одна з актуальних технік масажу, яка заслуговує на особливу увагу, отримала назву «моделюючого». На відміну від різноманітних процедур, ін’єкцій і навіть операцій будь-яка дівчина може домогтися істотних змін у своїй зовнішності без особливого втручання в свій організм. Вся тонкість у техніці, що здійснюється. Масажист у процесі м’якого і ненав’язливого впливу сприяє відтоку лімфи, що застоялася, і поліпшенню кровообігу. В результаті вдається усунути деякі дефекти зовнішності, надати шкірі пружності, позбавитися зморшок і надати чіткості овалу обличчя. Такий підхід дозволяє перетворити як обличчя, а й будь-яку іншу частину тіла.

Додатково в процесі моделюючого масажу впливає на мімічні м’язи для усунення затискачів. Декілька відвідувань масажиста достатньо для отримання помітного ефекту – згладжування подвійного підборіддя, надання тонусу шкірі та іншого.

Які існують показання для моделюючого масажу обличчя?

Пряме призначення моделюючого масажу – боротьба із віковими змінами. Тому подібна процедура є актуальною для дівчат, які збираються боротися як з першими зморшками, так і надалі. Сам моделюючий масаж здійснюється у вигляді механічного впливу на шкіру та м’язи для розгладження, усунення набряків, посилення кровообігу, підвищення загального тонусу. Будь-який вплив виявляється вздовж масажних ліній – постукування, вібрація, погладжування. Залежно від самого запиту підбирається інтенсивність дії.

У разі прояву однієї або кількох проблем, ви можете звернутися за консультацією:

 • зморшки;
 • втрата пружності шкіри та м’язів (птоз);
 • набряки;
 • брили та будь-які інші вікові зміни особи

Ефективність моделюючого масажу можлива за рахунок підвищення тонусу м’язів, а також посилення кровообігу. Побічно покращується трофіка тканин і усуваються застої лімфи. Сам масаж повністю розслаблює, у процесі не відчувається жодного дискомфорту.

Навіть за високої ефективності існує кілька протипоказань, на які варто звернути увагу перед записом до косметолога. До них відносять:

 • застосування деяких препаратів, наприклад, нестероїдних протизапальних засобів, кортикостероїдів або антикоагулянтів;
 • лихоманка перенесена у недавньому анамнезі;
 • онкологія;
 • аутоімунні захворювання;
 • період вагітності та лактації.

Якщо ви сумніваєтеся, що вам дозволено проведення масажу, рекомендується проконсультуватися зі своїм лікарем та косметологом.

Які існують техніки моделюючого масажу?

Залежно від спрямованості роботи косметолога може використовуватися одна з наступних технік:

 • іспанський масаж – спрямований на покращення структури підшкірного жиру та стимуляції роботи кровоносної системи. Це допомагає досягти розгладження нерівностей рельєфу і покращити загальний тонус обличчя. Проводиться за допомогою масажу. Техніка в основному спрямована на усунення м’язових затискачів та застоїв лімфи;
 • французький масаж – спрямований на суттєве підвищення еластичності шкіри, а також розщеплення жиру під шкірою, надання підтягнутого вигляду шкірі;
 • європейський — після проходження курсу вдається досягти вираженого омолоджувального ефекту

Окремо виділяють такі техніки, як:

 • стоун – від англійського “камінь”, в процесі використовуються холодне і гаряче каміння, особливою популярністю користуються базальт і мармур;
 • вакуумний – застосовуються невеликі силіконові або скляні колбочки, для усунення набряків та покращення кровотоку;
 • медовий – використання натурального меду сприяє розігріваючими та антисептичними властивостями. Додатково він багатий на різні вітаміни та мінерали, надаючи потужний омолоджуючий ефект. Ключова вимога – відсутність алергії на мед;
 • охолодний – у процесі відбувається вплив холодом на певні ділянки, можливість розщеплювати жири та надати тонусу шкірі

Незалежно від того, який обраний тип масажу, ви можете розраховувати на процедуру повну розслаблення та насолоди.

Найчастіше процедура включає кілька етапів. Перший — підготовка шкіри, коли обличчя погладжують, цим насичуючи шкіру і кровоносні судини киснем. Потім в наявності наноситься засіб, який надасть особливих властивостей процедурі. Це може бути мед, сироватка, крем, лосьйон – ці та багато інших речовин сприяють рівномірному і плавному ковзанню. Втираючи речовину в шкіру, вдається як домогтися розігріву її, а й прискорення вбирання. Далі слідує розминання шкіри, при якому виявляється глибокий вплив на підшкірний жир та м’язи. Для закріплення отриманого ефекту рекомендується дбайливо підготувати шкіру, наприклад, зробити маску, що охолоджує. В іншому випадку велика ймовірність отримання почервоніння, особливо в холодний період часу.

Що можна отримати у результаті?

Вже через кілька процедур можна помітити, як підвищується еластичність і пружність шкіри, вирівнюється її колір, проявляється чіткий овал, проходять сліди акне, проходять мішки під очима тощо.

На відміну від лімфодренажного масажу, моделюючий робить ширший вплив і проводиться не тільки вздовж лімфатичних відтоків, а й усієї особи, для отримання більшого ефекту.


 

Звертайтеся до нас за телефоном або електронною поштою:
Телефон: +38 (097) 753 2000
Пошта: reception@aquadar.com
Ліцензія МОЗ України серія АГ №598558 от 19.04.2012 г.