• UA
  • EN
  • RU
Забронювати
Красиві місця під Києвом

Щоб добре провести час, не обов’язково брати відпустку та летіти за кордон. В Україні теж достатньо місць, де можна відпочити від свого звичного житла, змінити обстановку, насолодитися красою природи, а також взяти участь у різноманітних заходах. Якщо вам цікаво, де можна весело провести вихідні недалеко від Києва, ця стаття саме для вас.

Парк “Київська Русь”

На Київщині знаходиться комплекс для туристів “Київська Русь”. Цей парк не має жодного аналога як на території нашої країни, так і на території інших держав. Село Копачів, недалеко від якого знаходиться парк, розташоване лише за годину їзди від нашої столиці. Це місце дозволить вам повністю поринути в атмосферу часів Київської Русі.

Туристичний комплекс розташувався на двадцяти га землі. Його не можна назвати звичайним музеєм, бо це ціле місто, яке живе, як у середньовіччі. Характерна архітектура того часу, антуражні жителі, атмосферні розваги, страви того часу, які готуються на багатті – все це на вас чекає в Київській Русі. Потрапляючи туди, вам здається, що ви перенеслися в часі, тому що кожна дрібниця доводить вам те, що ви не в 21 столітті.

Туристичний комплекс створювався на основі історичних відомостей та літописань. Вам тут продемонструють побут, культуру, архітектуру Київської Русі. А справжньою родзинкою міста є колекція породистих коней, з якими може взаємодіяти будь-хто.

Умань, Софіївський парк

Якось у 18 столітті граф Потоцький вирішив зробити своїй коханій жінці романтичний подарунок. І подарував їй парк, який назвав на її честь – на честь Софії. У створенні парку брав участь архітектор Людвіг Метцеля, який і перетворив кам’янисті пустельні простори з ярами на чудове місце для прогулянок.

За радянських часів на території парку створили інститут, який спеціалізований на вивченні рослин. Так на території парку з’явилося більше трьох тисяч різних рослин. Софіївка набула статусу національного дендрологічного парку.

Софіївка захопить кожну, навіть людину, яка має за плечима вже багаж країн, у яких він побував. Адже тут розташовані водойми, які між собою з’єднані водоспадами, каскадами, невеликими річечками. Найбільший став парку займає вісім гектарів площі.

Кожен бажаючий може прогулятися парком, насолодитися скульптурами давньогрецьких мислителів, мармуровими статуями богів, печерами, спорудженими з каменю заповідника, а також надзвичайною рослинністю, яка розташувалася між водоймами та фонтанами. На човні можна потрапити навіть у вузькі тунелі, розпростерті у підземеллі парку, де протікає річка Азеронт.

Буцький каньйон

Буцький каньйон вважається одним із чудес України. Знаходиться він у селі Буки, що на Черкащині. Буцький каньйон утворюють береги річки, що протікає тут (Гірський Тикіч). Протяжність скельного витвору природи становить близько п’яти кілометрів. Каньйон одночасно і вузький, і глибокий. Максимальна його ширина не перевищує сорока метрів, а глибина – двадцять.

Тут цікаво як подивитися на чудові краєвиди, що відкриваються з каньйону, так і спуститися ближче до води, глянувши на скелясту височину знизу. Кожного туриста спочатку шляху каньйоном зустрічає двометровий водоспад Вир, шум від якого створює неймовірну атмосферу навколо. Біля Виру колись був побудований водяний млин. Але, на жаль, на сьогоднішній день ви зможете побачити лише уцілілі фрагменти будівлі. Крім млина ви також можете побачити залишки гідроелектростанції, яка була найпершою гідростанцією в Україні. Це місце особливо приваблює фотографів та моделей, тому що тут виходять фотографії з неймовірною атмосферою. Буцький каньйон – це також одне з найулюбленіших місць скелелазів. Крапка зі збору – скеля Родіонова.

Етнографічний комплекс “Українське село”

Кияни та інші жителі міст України можуть провести свої вихідні в етнографічному комплексі “Українське село”. Знаходиться воно всього за п’ятнадцять кілометрів від столиці, в селі Бузова. Дуже складно назвати це місце якимось одним словом. Це і своєрідний музей, і храм, і ресторан, і місце із мангальними зонами, і готель, і парк, і навіть зоопарк.

Історія комплексу починається з дерев’яної церкви, яка була збудована у 2007 році. Далі творці цієї церкви вирішили оточити прилеглу до неї територію невеликим музеєм просто неба. Так, на території комплексу ви можете знайти шість “хатинок” різних видів, які акуратно доставили з Полісся, Карпат, Подніпров’я, Новоайдарського району, Поділля, Полтавської області. Найстаріша хатинка має вік 191 рік. Ці будиночки повністю передають атмосферний дух України 19-го століття.

Насолодившись українською атмосферою комплексу, гості можуть влаштувати пікнік у мангальній зоні, або відправитися до ресторану української національної кухні. Їжу з ресторану ви можете замовити в окрему альтанку. А для найменших відвідувачів Українського села стане справжнім сюрпризом міні зоопарк, у якому мешкають поросята, вівці, нутрії, кролики, півники та курочки. На озері, розташованому поруч, мешкають качки, які звикли до щедрих на хліб туристів. А щоб порадувати своїх рідних та близьких, ви можете своїми руками зробити для них сувенір. Для цього в комплексі проходять різні майстер-класи.

Дендропарк “Олександрія”

У Білій Церкві розташувався дендрологічний парк під назвою “Олександрія”. Його будівництво розпочалося ще у 18 столітті графом Браницьким Ксаверієм. Назвав цей парк він на честь своєї коханої дружини Олександри.

Це місце створено для відпочинку та цікавих прогулянок, які захоплюють весь день. Загальна довжина всіх доріжок та алей перевищує 20 кілометрів. На території парку ви знайдете безліч місць, які більше не зустрічаються ні на території України, ні на території Європи. Наприклад, в Олександрії знаходиться поляна площею близько десяти гектарів, де росте понад 170 видів рослин.

Весь парк усіяний водоймами, які каскадом з’єднуються з річкою Рось. Загалом водна частина парку займає площу понад 21 гектар. Ви також тут можете побачити єдину цілу будівлю, яка чудово збереглася з вісімнадцятого століття, – це будиночок, в якому жив головний садівник, який працював над удосконаленням Олександрії понад п’ятдесят років.

Як розваги ви можете вибрати прогулянку парком на конях, прогулянку на човні річкою Рось, а також влаштувати заїзд на велосипедах і самокатах.

Парк “Володарка”

У парк “Володарка”, що розташований над річкою Рось, туристи приїжджають, щоб насолодитися цвітінням сакури. Крім цього, експонату на території парку налічується ще понад 3500 тисяч різних рослин. Впіймати цвітіння сакури дуже складно. Адже цей процес відбувається досить швидко. Час цвітіння залежить від погодних умов. Тому вгадати конкретну дату практично неможливо.

У Володарці є безліч інсталяцій, серед яких можна зробити атмосферні фотографії. Родзинкою даного місця є водоспад, а також альтанка з пагодою, яку можна побачити абсолютно з будь-якої частини парку.

“Володарка” була заснована у 2019 році. Її засновник та власник – Каплун Миколай. Він доклав чимало сил та фінансів, щоб парк став справжнім дивом цієї місцевості.

Екологічний комплекс “Долина страусів”

У маленькому містечку Ясногородка знаходиться екологічний комплекс “Долина страусів”. Його площа становить близько вісімнадцяти гектарів. Загалом у ньому налічується понад двісті птахів, які живуть там у комфортних умовах під наглядом фахівців. Всі розваги в цьому парку спрямовані на взаємодію людей зі страусами. Тут ви можете погодувати страусів, погладити їх, дізнатися багато цікавої інформації, а найменші гості долини можуть навіть покататися на птаху.

Крім страусів у долині є невеликий контактний зоопарк, де ви зможете насолодитися спілкуванням із кроликами, свинками та навіть з верблюдом. Крім цього, є можливість покататися на веломобілях, постріляти з лука і пострибати на батутах.

Садиба-музей Тараса Шевченка

Сімейний будинок, де у 1815 році народився на той момент ще не відомий Тарас Шевченко, було реконструйовано та на його основі було створено музей. Садиби відтворювалися за описом та нечисленними малюнками Кобзаря. Це місце є унікальним тим, що саме воно дає чітке уявлення про рідний будинок письменника, а також про те, що вплинуло на формування його особистості.

Екологічно чистий курорт Аквадар

Щоб оздоровити своє тіло та розвантажити свою голову не обов’язково їхати далеко від Києва. Адже у Черкаському лісництві розташований екологічно чистий курорт Аквадар. Тут ви знайдете поєднання найчистішої природи та високорівневого сервісу.

Дорослі в Аквадарі можуть насолодитися різноманітними СПА-послугами, найсмачнішою їжею з ресторану комплексу, відпочинком біля басейну, сауною, розважальною програмою, прогулянками на велосипедах. Також ви можете замовити екскурсії в Буцький каньйон, дендропарк “Софіївку”, на Жашківський кінний завод та інші цікаві місця, які знаходяться неподалік від Аквадара. А найменших відвідувачів курорту чекає весела анімаційна програма, різноманітні ігри та конкурси.


 

Звертайтеся до нас за телефоном або електронною поштою:
Телефон: +38 (097) 753 2000
Пошта: reception@aquadar.com
Ліцензія МОЗ України серія АГ №598558 от 19.04.2012 г.