• UA
 • EN
 • RU
Забронювати
Куди поїхати відпочивати в Україні у 2022 році?

Найулюбленіша пора року для кожного мандрівника – літо. Це цілком природно, так як нам надаються широкі можливості у процесі вибору місць для відпочинку та проведення відпустки. Місця для відпочинку з чудовою природою

 1. Можна вирушити на Хортицю, до центру життя козаків. Тут розташований музей із чудовими національними експонатами, Запорізька Січ, гарний кінний театр та знаменита стежка Т.Шевченка. Ви точно цікаво проведете дозвілля і відпочинете від міської суєти, не всі визначні пам’ятки можна відвідати за один день, так що в цьому випадку підійде більше вікенд.
 2. Сорочинський ярмарок у Полтаві – це, безсумнівно, маса розваг та вражень, і триває він не один день, можна разом із сім’єю поїхати для активного проведення часу.
 3. Заповідники, наприклад, Асканія Нова або Конча-Заспа, підійдуть для людей, які воліють умиротворення і спокій, далеко від міської суєти.
 4. Бірючий острів – це красива коса в Азовському морі, де розташований Азово-Сиваський національний природний парк. Прогулюючись берегом, тут можна відчути всю красу безкрайнього моря, спостерігати гарні заходи сонця, зустріти благородного оленя та інших рідкісних тварин. Але такий відпочинок, скоріше, ідеальним буде влітку.

Черкаська область – чудове місце для сімейного відпочинку

Ця область славиться своєю прекрасною природою та неповторною архітектурою. Сюди можна приїхати на повноцінний відпочинок, причому підібрати варіанти можна як на вікенд, так і більше.

Відмінним варіантом відпочинку буде комплекс Аквадар – екологічно чистий, курорт розташований у смт. Маньківка. У цьому комплексі ідеально поєднуються: мінеральна вода, лісове повітря, натуральна екосистема, мальовничі місця та пейзажі. Аквадар пропонує для своїх гостей сучасні номери, є анімаційна програма для дітей та дорослих, SPA-комплекс з понад 70 процедурами. Тут ви зможете скористатися оздоровчими та детокс-програмами. На території комплексу присутній тренажерний зал, відкритий та закритий басейн та багато іншого.

Аквадар – найкращий комплекс для відпочинку з усією родиною!

Поради перед відпусткою

 • Продумайте свій відпочинок так, щоб він став цікавим для всієї родини, а не тільки для вас.
 • Не варто відкладати на останній момент важливих справ.
 • Не забудьте взяти із собою гроші на випадок непередбачуваної ситуації (як показала практика, такі випадки виникають досить часто).
 • Складіть план, куди ви хочете потрапити під час відпустки, які визначні місця варто відвідати, прочитайте рекомендації та відгуки інших мандрівників.
 • Відразу перевірте, чи справний телефон, чи на ньому є гроші, чи готова машина до поїздки, якщо ви збираєтеся на ній їхати.
 • Не покладайтеся тільки на банківські картки, зніміть частину готівки, особливо якщо частина дороги передбачає сільську місцевість.

Майте на увазі, що за карантину певні маршрути можуть бути закриті або змінені. Уточнюйте поточне положення доріг, перш ніж виїжджати, щоб потім не довелося повертатися назад. І обов’язково не забувайте про обережність на дорогах. Гарного відпочинку!


 

Звертайтеся до нас за телефоном або електронною поштою:
Телефон: +38 (097) 753 2000
Пошта: reception@aquadar.com
Ліцензія МОЗ України серія АГ №598558 от 19.04.2012 г.